Obrazy na korku

Piękna korkowa mapa świata to z pewnością doskonały prezent dla wszystkich podróżników.

Mapa świata na korku

Mapa świata na korku - doskonały prezent

Oferowana przez nas mapa świata na korku to doskonały prezent dla wszystkich podróżników. Ta wykonana na korku mapa przestawia cały świat i może być inspiracją do podróży. Każdy kraj oznaczony innym kolorem ułatwia oznaczanie odwiedzonych miejsc. Mapę można łatwo zawiesić w salonie lub gabinecie, gdzie będzie przypominać o odwiedzonych krajach i o tym, że tak wiele jeszcze został miejsc na świecie, które warto zobaczyć.

Wyobraź sobie, że zawieszasz taką mapę na swoje ścianie i po każdej podróży zaznaczasz, np. pinezką, że w tym właśnie kraju postawiłeś swoją stopę :)

Z czasem na mapie pojawi się coraz więcej pinezek i coraz więcej miejsc odwiedzonych. Możesz również do takiej mapy przyczepiać zdjęcia z wakacji. Nic tak nie umili wieczoru jak kilka chwil spędzonych na przeglądaniu swoich podróży po świecie.

Tablica korkowa mapa świata od Lofty-Home

Tablica korkowa mapa świata to doskonały prezent dla wszystkich miłośników podróży. Nasze tablice są wykonane z doskonałej jakości korka, który nie niszy się tak szybko mimo tego, że wbijasz w tablicę sporą ilość pinezek. Korzystając z naszych tablic możesz zaznaczać miasta, miejscowości lub całe kraje, które odwiedziłeś.

Nic prostszego!

Wystarczy, że powiesisz naszą tablicę na ścianie, weźmiesz pinezkę i zaznaczysz ulubione miejsce swoich podróży.

Korzystając z naszych tablic możesz również wyznaczać sobie kolejne cele. W miejscach, które odwiedziłeś możesz przypinać zdjęcia a w miejscach, które planujesz odwiedzić możesz wbijać pinezki innego koloru, tak żeby jasno wyznaczyć sobie cel podróży.

Tablica korkowa mapa świata

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Zapisz się do naszego Newslettera

Odbierz kod rabatowy na -30zł na kolejne zakupy w naszym sklepie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności