Obrazy tygrys

Tygrys obraz do salonu

Majestatyczny, wspaniały i po prostu piękny. Obraz tygrys do salonu to niesamowita ozdoba, która pasuje do ludzi, którzy cenią sobie siłę i potęgę. To piękne zwierze było przedmiotem wielu dzieł ale z pewnością nic nie budzi respektu tak mocno jak jego widok na ścianie salonu.

W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne obrazy z tygrysami wykonane w pełnym kolorze w jakości HD jak również czarno-białe propozycje z delikatnymi dodatkami kolorów. Te czarno-białe obrazy zasługują na szczególną uwagę dzięki temu, że dostępny jest również z dodatkiem jednego, wybranego koloru. Na tych obrazach z dodatkiem zielonego lub pomarańczowego, oczy tygrysa zmieniają kolor uzyskując głębię i niesamowity efekt.

Obraz tygrys
Ryczący tygrys

Ryczący tygrys - abstrakcyjne obrazy z tygrysami

Oferowany przez nas obraz ryczący tygrys to niesamowita wizualizacja tego wspaniałego zwierzęcia. Obraz ten został stworzony w abstrakcyjnej formie, która prowokuje i doskonale ożywia wnętrze.

Ten pełen kolorów obraz będzie doskonale pasować do wnętrz w stylu industrialnym. Ożywi w ten sposób surowe wnętrze i będzie pięknie kontrastować ze stalą i drewnem, które tam często można znaleźć w takich pomieszczeniach.

Złoty tygrys - potężny tryptyk

Jak wspomnieliśmy wcześniej nic nie wzbudza takiego jak respektu jak widok tygrysa. Złoty tygrys to kolejna propozycja dla osób, które chcą mieć w swoim domu moc i potęgę każdego dnia.

Ten specjalnie zaprojektowany tryptyk przedstawia złotego tygrysa, który patrzy na nas w taki sposób jakby miał za chwile wyskoczyć i nas zaatakować. Dodatkowy efekt pozłacanego tła tworzy wrażenie jakby tygrys wyłaniał się z ognia co potęguje poczucie mocy i potęgi tego niesamowitego zwierzęcia.

Tryptyk został tak zaprojektowany żeby można go było zawiesić z drobnymi odstępami pomiędzy poszczególnymi częściami. W ten sposób obraz będzie tworzyć całość również dla osób, które patrzą na niego pod różnymi kątami.

Złoty tygrys

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Zapisz się do naszego Newslettera

Odbierz kod rabatowy na -30zł na kolejne zakupy w naszym sklepie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności