Nowy Jork

Wybierz dla siebie obraz z widokiem na Nowy Jork.

Obraz Nowy Jork

Obraz Nowy Jork

Nowy Jork to wspaniałe miasto, które nigdy nie śpi. Nasz obraz Nowy Jork to niesamowity widok na to wspaniałe miasto wprost z jednego z drapaczy chmur. Każdy z nas szuka sposobu żeby ozdobić swoje mieszkanie w wyjątkowy sposób. Jedną z takich ozdób są obrazy przedstawiające Nowy Jork. Są niczym okno na świat niesamowitych wrażeń, ogromnej ilości neonów z reklamami oraz słynnych nowojorskich bajgli. Nie musisz wybierać się w podróż do tego słynnego miasta żeby podarować sobie odrobinę wrażeń. Możesz łatwo ozdobić swój salon wybierając obraz z widokiem na Nowy Jork.

Proponowana przez nas kolekcja to starannie wyselekcjonowane widoki wytworzone z najlepszych zdjęć międzynarodowych fotografów. Przedstawiają drapacze chmur w dzień oraz w nocy i będą doskonale pasować do nowoczesnych wnętrz w stylu skandynawskim lub industrialnym.

Czarno biały obraz Nowego Jorku

Prezentowany po prawej stronie obraz Nowy Jork czarno biały to kolejna propozycja, którą mamy specjalnie dla miłośników Nowego Jorku. Przestawia panoramę miasta oraz słynny most brookliński, który łączy Manhattan z Brooklinem. Te dwie niesamowite dzielnice łączy wspólna historia miasta, którą warto poznać zwiedzając Nowy Jork.

Czarno biały obraz przedstawiający Nowy Jork, który możesz u nas kupić świetnie sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Będzie pasować do minimalistycznie urządzonych sypialni w stylu skandynawskim jak również do industrialnego salonu. pamiętaj jednak, że czarno-białe obrazy wyglądają najlepiej we wnętrzach, w których inne ozdoby przejmują kolorystycznie dekoracje wnętrza. Na przykładowej aranżacji po prawej stronie taką rolę spełniają stoliki nocne umieszczone po bokach łóżka sypialni. Swoją kolorystyką odbiegają od reszty wnętrza dlatego całość kompozycji nie przytłacza zbyt dużą ilością kolorów i stanowi spójne wnętrze.

obraz Nowy Jork czarno biały
Panorama Nowego Jorku obraz

Panorama Nowego Jorku na obrazie do salonu

Ta niesamowita panorama Nowego Jorku to kolejny piękny obraz w naszej kolekcji. Na obrazie możesz zobaczyć niesamowite połączenie zachodzącego słońca nad Nowym Jorkiem z oświetlonym miastem, które nigdy nie śpi. Majestatyczny most brookliński unosi się nad wodą, w której odbijają się światła miasta. Całość wykonana z artystycznym ruchem delikatnego rozmycia, które dodaje obrazowi autentyczności.

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Zapisz się do naszego Newslettera

Odbierz kod rabatowy na -30zł na kolejne zakupy w naszym sklepie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności