Stoliki boczne i kawowe

Stolik kawowy to jeden z tych mebli, którego używamy praktycznie codziennie. Każdego wieczora, kiedy rozsiadasz się wygodnie na kanapie możesz wykorzystać stolik boczny do postawienia swojej ulubionej filiżanki. Na stoliku bocznym można również postawić stylowy wazon a w nim piękne kwiaty, które będą zdobić Twoje wnętrze. Wybierając stolik kawowy w naszym sklepie masz do wyboru stoliki metalowe w stylu skandynawskim oraz stoliki ze szklanym blatem oraz drewnianym. Pamiętaj, że stolik boczny wcale nie musi być tylko funkcjonalny ale powinien być również stylową ozdobą Twojego salonu.

Pokazano 1-52 z 103 pozycji

Matowe stoliki kawowe

Matowe stoliki kawowe, które znajdziesz w naszym sklepie niewątpliwie mają swój niepowtarzalny urok. Blat wykonany z matowego szkła sprawia, że stolik jest częściowo przezroczysty dzięki czemu doskonale widać jego podstawę. Po prawej stronie możesz zobaczyć matowy stolik kawowy marki Hübsch, którego metalowa postawa przypomina wyglądem kurtynę, delikatnie podtrzymującą szklany blat. Matowe stoliki kawowe ze szklanym blatem są dosyć łatwe w utrzymaniu czystości. Na takim kolorze kurz pozostaje niewidoczny a każdą plamę można łatwo usunąć za pomocą wilgotnej ścierki. Jest to niewątpliwie przewaga w porównaniu do stolików bocznych z drewnianym blatem, które najczęściej trzeba chronić przed wilgocią za pomocą podstawek pod kubki czy filiżanki.

Matowe stoliki kawowe

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Poznaj inspiracje i wyjątkowe rabaty!

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności