Jak dbamy o bezpieczeństwo?

Bezpieczeństwo transakcji internetowych jest dla nas kluczowe dlatego chcielibyśmy przedstawić Ci kilka zabezpieczeń, które pozwolą Ci cieszyć się wspaniałymi zakupami i czuć się bezpiecznie, ponieważ Twoje bezpieczeństwo i komfort zakupów są dla nas równie ważne jak to żebyś wrócił do nas ponownie.

Połączenie z naszym sklepem jest szyfrowane za pomocą odpowiedniej technologii kryptograficznej.

Aby sprawdzić czy twoje połączenie jest bezpieczne sprawdź czy adres naszej strony to https://www.lofty-home.pl oraz czy widzisz kłódkę tak jak pokazano na zdjęciu poniżej. Kłódka znajduje się po lewej stronie adresu strony.

Szyfrowanie połączenia pomiędzy naszym sklepem a Państwa komputerem sprawia, że bardzo trudno jest osobom niepowołanym wykraść takie informacje jak numer Państwa karty kredytowej czy dane osobowe.

Ma to bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo transakcji, które zawierasz z nami za pośrednictwem naszego sklepu internetowego jednakże aby Twoje dane były bezpieczne musisz zwracać na to uwagę.

Certyfikat SSL, którym zabezpiecznoa jest nasza strona został wydany przez firme Positive SSL

Naszym operatorem płatności są Przelewy24.

Wybraliśmy firmę Przelewy24 ze względu na ogromne doświadczanie oraz dostępne metody płatności. Do Twojej dyspozycji są płatności internetowe, BLIK, Google Pay oraz Android Pay.

Ponadto możesz łatwo rozłożyć na raty płatność z produkty zakupione w naszym sklepie ale dla nas wybór Przelewy24 jako operatora płatności był równie ważny ze względu na metody bezpieczeństwa, które są przez niego stosowane.

Przelewy24 korzysta z następujących metod zapewniających bezpieczeństwo transakcji:

  1. Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS)

  2. Thawte - Certyfikat SSL

  3. McAfee Secure

Więcej na temat bezpieczeństwa transakcji, które zapewnia nam firma Przelewy24 możesz przeczytać na ich stronie Przelewy24/Bezpieczeństwo

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Zapisz się do naszego Newslettera

Odbierz kod rabatowy na -30zł na kolejne zakupy w naszym sklepie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności