Wysyłka produktów zakupionych w sklepie internetowym Lofty Home

Dziękujemy za zainteresowanie zakupami w naszym sklepie.
Produkty zamawiane w naszym sklepie są wysyłane za pośrednictwem najbardziej znanych firm kurierskich jak np.:

Pamiętaj, że Twoim obowiązkiem jest sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera.

Jeśli przesyłka jest uszkodzona to należy sporządzić wraz z kurierem protokół uszkodzenia paczki. Jeśli kurier nie chce czekać aż otworzysz przesyłkę lub zauważysz uszkodzenie kiedy nie ma już kuriera pamiętaj, że masz 7 dni żeby go ponownie wezwać i sporządzić protokół uszkodzenia.

Więcej szczegółów znajdziesz na tych stronach:

Czas wysyłki:

Na każdej stronie produktu podany jest czas wysyłki. Jest to czas potrzebny nam do skompletowania Twojego zamówienia i przygotowania go do odbioru przez kuriera. Zazwyczaj odbiór następuje tego samego dnia co pakowanie.

UWAGA: W okresach świątecznych Czas Wysyłki może ulec wydłużeniu ze względu na dużą ilość zamówień!

Czas dostawy:

Jest to czas liczony od momentu, kiedy zamówiony przez Ciebie produkt opuszcza nasz magazyn i jest transportowany za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Wnoszenie:

Przesyłki do 30kg i objętości do 0,2m3 są dostarczane z wniesieniem

Przesyłki gabarytowe wysyłane na palecie kurier nie ma obowiązku wniesienia ich do mieszkania lub domu. Musisz pamiętać żeby zorganizować wniesienie we własnym zakresie.

Pamiętaj, że czas 14 dni na zwrot dla konsumentów jest liczony od dostawy. Jeśli otrzymasz kilka przesyłek to czas 14 dni liczony jest indywidualnie dla każdej z nich (jeśli nie zostały do Ciebie dostarczone tego samego dnia).

Nie ma możliwości odbioru zakupionych produktów osobiście. Produkty w naszym sklepie można kupować wyłącznie z dostawą kurierem lub do paczkomatu InPost.

UWAGA: Produkty zamówione w naszym sklepie wysyłamy z kilku magazynów na terenie Polski, Belgii i Danii.
Pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego procesu, samej realizacji Twoich zamówień lub zakupów w naszym sklepie. Najlepiej skorzystaj w takiej sytuacji z formularza kontaktowego.
Miłych zakupów!
Zespół Lofty Home
Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Zapisz się do naszego Newslettera

Odbierz kod rabatowy na -30zł na kolejne zakupy w naszym sklepie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności