Obrazy 3 częściowe

Obrazy 3 częściowe

Obrazy 3 częściowe od Lofty-Home

Obrazy 3 częściowe to wyjątkowe produkty w naszej kolekcji. Każdy obraz składa się z 3 części, które są wieszane tuż obok siebie. Całość tworzy unikatowy wzór, który składa się w jedną całość. Nasze obrazy składają się z płótna naciągniętego na blejtramie o odpowiednim rozmiarze. Boki każdego obrazu są również zadrukowane, dzięki czemu obraz 3 częściowy zyskuje dodatkowy efekt przestrzenny. W naszej kolekcji obrazów 3 częściowych znajdziesz takie pozycje jak:

Oczywiście to nie wszystkie obrazy, składające się z 3 części, które mamy w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że każdy najdzie dla siebie coś miłego w naszym sklepie. Mamy obrazy również dla dzieci, które przedstawiają przyjazne zwierzęta i radosne misie. Z pewnością spodobają się najmłodszym, ponieważ kojarzą się z zabawą i radością. Jak widzisz nasze obrazy 3 częściowe, zadowolą każdego, więc nie czekaj dłużej tylkko sprawdź co mamy w naszej kolekcji obrazów.

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Zapisz się do naszego Newslettera

Odbierz kod rabatowy na -30zł na kolejne zakupy w naszym sklepie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności