Obrazy wodospady

Obrazy wodospady - niesamowite widoki do salonu

Każdy z nas chciałby mieć piękny salon. Właśnie dlatego z taką pasją szukamy pięknych ozdób i dekoracji ściennych. Obrazy wodospady to jedna z naszych propozycji, która zachwyci każdego. Piękne widoki wodospadów będą pasować praktycznie do każdego wnętrza.

Mamy w naszej ofercie obrazy w różnych odcieniach, od głębokiego błękitu, poprzez intensywny róż i jasną, radosną zieleń. Przeglądając nasze produkty, z pewnością zauważysz, że część obrazów została wykonana ze specjalnym rozmyciem. Taka technika graficzna sprawia, że dla ludzkiego oka powstaje wrażenie, jakby wodospad naprawdę się poruszał. Taki efekt znacząco poprawia wizualnie obraz i z pewnością docenią go miłośnicy realistycznych dzieł.

Obrazy wodospady
obrazy wodospadów

Foto obrazy wodospadów w naszej ofercie

Wszystkie oferowane przez nas foto obrazy wodospadów zostały wykonane w najwyższej jakości HD. Wykorzystywane materiały gwarantują długie użytkowanie. Nasze obrazy są naciągnięte na drewnianej blejtramie, co gwarantuje stabilność obrazu.

Boki naszych obrazów są zadrukowane, dzięki czemu obraz nie wymaga dodatkowej ramy. Daje to również przyjemny dla oka efekt. Oferowane przez nas dzieła malarskie są w pełni odporne na działanie promieniowania UV. Dzięki temu nie blakną po czasie, nawet jeśli są narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Ponadto nasze produkty są bezzapachowe i możesz je powiesić swobodnie w każdym pomieszczeniu, nawet u dzieci w pokoju.

Obrazy wodospadów w naszej kolekcji dostępne są w wykonaniu na płótnie oraz na szkle.

Obrazy na płótnie wodospady dostępne u nas

Dostępne u nas obrazy an płótnie wodospady możesz zamówić jako wydruki. W tej kolekcji znajdziesz takie pozycje jak "Rubinowe wodospady", których motywem przewodnim jest kolor rubinowy. Ten obraz przedstawia wodospad z zieloną wodą i czerwonymi drzewami. Taki efekt kolorystyczny uzyskaliśmy dzięki temu, że źródło światła, którym jest słońce, przebijające się przez drzewa, jest koloru rubinowego.

Poza tym obrazem do wyboru masz jeszcze kilkadziesiąt innych pozycji, które możesz znaleźć na tej stronie kolekcji. Inną propozycją jest wodospad obraz na płótnie "Szafirowe wodospady", który przedstawia rzekę z wodospadem w tle. Woda na tym obrazie została specjalnie rozmyta, aby uzyskać wrażenie jakby właśnie płynęła.

Obrazy na płótnie wodospady
Obrazy na szkle wodospady

Obrazy na szkle wodospady na ścianę

Kolejną propozycję, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym z meblami i dekoracjami, są obrazy na szkle wodospady. Jak się na pewno domyślasz, są to obrazy przedstawiające wodospady, które zostały wykonane na specjalnym szkle akrylowym. Szkło akrylowe jest bardzo lekkie i nietłukące dlatego nie trzeba się z nim obchodzić tak delikatnie, jak z prawdziwym szkłem.

W naszej kolekcji obrazów znajdziesz obrazy szklane wodospady w kształcie prostokątów oraz w formie tryptyków. Tryptyki są tak zaprojektowane, żeby każdy element był zawieszony z kilku centymetrowym odstępem. Tylko wtedy uzyskasz spójne dzieło na ścianie i niesamowitą widoczność obrazu pod różnymi kątami. Obrazy na szkle przedstawiające wodospady to doskonały pomysł do nowoczesnych wnętrz. Druk na szkle akrylowym przyciąga wzrok dzięki wyjątkowej głębi i z pewnością zachwyci wszystkich domowników i gości, którzy będą Cię odwiedzać.

Obrazy wodospady na ścianę salonu

Proponowane przez nas obrazy wodospady na ścianę będą doskonałą ozdobą salonu. Połączenie pięknych widoków wodospadów z doskonałym wykonaniem z pewnością spodoba się wszystkim. Twój salon zyska dodatkowy wymiar i zobaczysz, że ściana wcale nie musi być pusta. Może na niej wisieć piękny obraz, który będzie niesamowitą ozdobą.

Obrazy wodospady na ścianę

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Zapisz się do naszego Newslettera

Odbierz kod rabatowy na -30zł na kolejne zakupy w naszym sklepie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności