Doniczki na stojaku

Doniczki na stojaku metalowym

Doniczki na stojaku to doskonała dekoracja do salonu. Wszyscy kochamy kwiaty, ale często stajemy przed problemem, gdzie postawić nasze ulubione rośliny. Możemy oczywiście zawiesić półki, ale nie zawsze jest na to miejsce. Doskonałym rozwiązaniem są doniczki na stojaku metalowym. Doniczka, która stoi na stojaku metalowym, znajduje się dużo wyżej niż doniczka postawiona na podłodze dlatego dużo łatwiej podlewać roślinę, która się w niej znajduje. Poza tym można taką doniczkę łatwo przesunąć i łatwiej utrzymać czystość w pomieszczeniu.

W naszej ofercie znajdziesz doniczki stojące na metalowym stojaku w różnych kolorach. Tradycyjny kolor czarny sprawdzi się we wszystkich wnętrzach skandynawskich i nowoczesnych. Z kolei kolor biały będzie pięknie uzupełniać wnętrza w stylu glamour. W naszym sklepie internetowym możesz kupić małe doniczki na stojaku metalowym, jak również doniczki betonowe na stojaku.

Doniczki na stojaku
Donice na nogach

Donice na nogach

Oferujemy donice na nogach w kolorze takim samym jak doniczka i różnym. W naszym sklepie kupisz okrągłe i prostokątne donice na nogach. W zależności od tego, jak planujesz aranżację swojego salonu, możesz dobrać do niego kształt donicy. Prostokątne donice na nogach doskonale sprawdzą się do większego wnętrza jako sposób na jego stylowe rozdzielenie. W donicy możesz posadzić rośliny, które rosną w górę jak np. sansewieria gwinejska. Połączenie czarnej donicy na nogach z zielenią liści będzie pięknie kontrastować w nowoczesnym salonie. Prostokątne donice możesz również postawić tuż przy ścianie. Zapełnią wtedy przestrzeń i będą piękną ozdobą domu.

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Poznaj inspiracje i wyjątkowe rabaty!

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności