Wazony boho

Pokazano 1-52 z 139 pozycji
Wazon boho marki Madam Stoltz w kolorze brązowym

Wazony boho z kolekcji Madam Stoltz w Lofty-Home

Wyjątkowe wazony boho, które znajdziesz w naszym sklepie do wyjątkowa propozycja dla miłośników naturalnego stylu. Styl boho od lat zachwyca swoją prostotą i naturalnym designem. Łączy w sobie metal, drewno i stal w wyjątkowy sposób. Produkty w tym stylu nawiązują swoim designem do ręcznie robionych. Sprawiają, że człowiek czuje się blisko natury. Bliżej czasów, kiedy każdy produkt był dopieszczony przez mistrza.

Dokładnie tak samo jest w przypadku wazonów w stylu boho. Zachwycają swoim kształtem, który może i jest niedoskonały, ale przecież taki właśnie powinien być. Musi przypominać nam o tym, że ręcznie robione przedmioty mają swoją duszę. Mistrz, który je wytwarza wkłada w nie swoje serce.

W naszej kolekcji wazonów w stylu boho znajdziesz produkty wykonane z różnych materiałów. Są to głównie:

  • terakota
  • szkło oraz szkło z recyklingu
  • kamionka

W zależności od tego, jaki chcesz uzyskać efekt, musisz dobrać materiał, z którego wykonany jest wazon w stylu boho. Do wnętrz surowych i bardzo naturalnych bardzo dobrze pasują takie materiały jak kamionka i terakota. Szkło będzie lepiej wyglądać w lekkich wnętrzach o delikatnych kolorach.

Wybierając produkty w naszym sklepie zwróć również uwagę na ich przeznaczenie.

Niektóre wazony są wyłącznie dekoracyjne i nie wolno do nich wlewać wody. Taką informację znajdziesz zawsze w opisie.

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Zapisz się do naszego Newslettera

Odbierz kod rabatowy na -30zł na kolejne zakupy w naszym sklepie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności