Wieszaki na ubrania

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, które widzisz po wejściu do domu czy mieszkania dlatego warto zadbać o ładne i funkcjonalne wejście. Wyjątkowy wieszak na ubrania w przedpokoju pomoże Ci zadbać o porządek i styl w domu czy mieszkaniu. Wybierając najlepszy dla siebie wieszak pamiętaj, żeby odpowiednio zaplanować miejsce nie tylko na kurtki ale również na rękawiczki, czapki czy szaliki. Doskonałym rozwiązaniem będą wieszaki ze schowkiem lub wieszaki z półką, które pozwolą Ci przechowywać części garderoby w wygodny sposób z bezpośrednim dostępem. Planując zakup wieszaka zwróć również uwagę, że nowoczesne wieszaki z lustrem zapewnią domownikom możliwość przeglądnięcia się tuż przed wyjściem, równocześnie nie zajmując dużej ilości miejsca na ścianie.

wieszaki ze schowkiem wieszaki z półką wieszaki z lustrem

Pokazano 1-45 z 45 pozycji

Jaki wieszak do przedpokoju będzie najlepszy?

Wybierając wieszak do przedpokoju musisz zadać sobie kilka ważnych pytań:

  • czy wieszak będzie służyć w przedpokoju tylko do wieszania ubrań
  • gdzie będę przechowywać w przedpokoju czapki, rękawiczki i szaliki
  • czy mam już lustro w przedpokoju i czy w ogóle jest mi potrzebne
  • jakie są potrzeby innych domowników
  • jakich rozmiarów wieszak zmieści się w moim przedpokoju
  • jaki kolor wieszaka będzie dla mnie najlepszy

Jak widzisz wybór najlepszego wieszaka na kurtki do przedpokoju wcale nie jest taki prosty jak by się to mogło wydawać na pierwszy rzut oka ale spróbujemy Ci pomóc z wyborem tego mebla do przedpokoju.

Odpowiedź na pierwsze dwa pytania w pewien sposób łączy się ze sobą, ponieważ planując aranżację przedpokoju musisz zadbać o miejsce nie tylko na kurtki i płaszcze ale również na czapki, szaliki i rękawiczki. Możesz je przechowywać wygodnie na wieszakach z wbudowanym schowkiem. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które lubią mieć do nich bezpośredni dostęp. jest to o tyle wygodne, że nie trzeba za każdym razem wychodząc otwierać szafy czy szuflady tylko po to żeby wyjąć rękawiczki albo czapkę. Takie wieszaki ze schowkiem posłużą również jako miejsca do powieszenia mokrych rękawiczek. jeśli masz dzieci to z pewnością znasz ten problem, który pojawia się po każdej walce na śnieżki :)

Praktyczny wieszak na kurtki ze schowkiem

Chyba każdemu z nas zdarzyło się wejść do przedpokoju z zakupami i zestawem gazet do poczytania. Przedpokój nie jest miejscem, w którym jest szczególnie dużo miejsca, ponieważ z reguły projektanci starają się maksymalną ilość miejsca przeznaczyć na część mieszkalną. Właśnie dlatego wieszak na kurtki ze schowkiem tak doskonale sprawdza się w przedpokoju. Korzystając z tego funkcjonalnego elementu wystroju wnętrza możesz nie tylko powiesić wygodnie kurtki i płaszcze ale również odłożyć gazety czy elementy garderoby. Koniec z czapkami i szalikami upchanymi do szafy i ciągłym szukaniem ich przed wyjściem.

Od teraz będą mieć swoje miejsce na wieszaku ze schowkiem, który będziesz mieć w przedpokoju. Taki wieszak może posłużyć równie dobrze jako doniczka, w której możesz umieścić rośliny. Pamiętaj tylko żeby je odpowiednio dobrać w zależności od tego jak dużo masz światła w przedpokoju. Na zdjęciu po lewej stronie możesz zobaczyć wieszak ze schowkiem Hübsch. Ten duński producent mebli i wyposażenia wnętrz to jeden z wielu produktów, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym z meblami  ale jest doskonałym przykładem tego jak można łatwo połączyć funkcjonalność z wyjątkowym stylem. Na zdjęciu może tego nie widać ale jest naprawdę duży wieszak na ubrania ze schowkiem, który z pewnością spełni swoją funkcję.

Wieszak na kurtki z lustrem w przedpokoju
Wieszak na kurtki z lustrem w przedpokoju

Wieszak na kurtki z lustrem doskonały do przedpokoju

Tego rodzaju wieszak na kurtki z lustrem z pewnością docenią przede wszystkim kobiety chociaż mężczyźni również bardzo często korzystają z lustra w przedpokoju. Wyjątkowy wieszak na kurtki z lustrem to wspaniałe połączenie ponadczasowego stylu i funkcjonalności. Każdego dnia wychodząc do pracy czy na spotkanie ze znajomymi, bez względu na porę roku można tuż przed wyjściem rzucić okiem na swoją fryzurę, poprawić makijaż czy zobaczyć jak świetnie prezentuje się twarz po ogoleniu :) Taki ostatni szlif tuż przed wyjściem. Wieszaki na kurtki z lustrem są nie tylko funkcjonalne ale pozwalają również zaoszczędzić masę miejsca. Lustro, które jest integralną częścią wieszaka jest najczęściej takich rozmiarów, że można swobodnie przyjrzeć się swojej twarzy bez potrzeby wyciągania lusterka z torebki więc nie zajmuje zbyt wiele miejsca w przedpokoju i równocześnie doskonale spełnia swoją funkcję.

Wieszaki na kurtki z lustrem doskonale pasują do przedpokoju w stylu nowoczesnym lub skandynawskim ale nie tylko. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wieszaki, które z powodzeniem możesz powiesić w przedpokoju w stylu boho lub loftowym.

Wieszak na torebkę w przedpokoju

Planując aranżację przedpokoju pamiętaj o tym, że gdzieś trzeba powiesić torebkę. Wieszak na torebkę w przedpokoju pomoże Ci rozwiązać problem z miejscem do położenia torebki chociaż nie jest to jedyne miejsce, które jest dla niej doskonałe. Innym pomysłem jest wstawienie konsoli do przedpokoju, która będzie służyć jako półka, na której będzie można położyć torebkę, klucze lub inne podręczne rzeczy, które z reguły nie mają swojego stałego miejsca.

Wróćmy do wieszaka na torebkę do przedpokoju. Wieszanie torebki ma swoją zaletę tzn. nie kładziemy jej na podłodze, gdzie może się zwyczajnie przewrócić. Nie mówiąc o sytuacji, którą zna każdy posiadacz czworonogów takich jak psy, kiedy tuż po powrocie widzisz wyrzut radości ze strony psa tylko po to żeby chwilę później zobaczyć jak nurkuje do Twojej torebki na podłodze w poszukiwaniu jakichś "smakołyków: :)

Wieszak na torebkę w przedpokoju

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Poznaj inspiracje i wyjątkowe rabaty!

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności