Metalowe konsole

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Metalowa konsola marki Hubsch w kolorze zielonym

Metalowe konsole w Lofty-Home

Oferowane przez nas metalowe konsole to najwyższej jakości produkty, znanych Europejskich marek. W naszym sklepie znajdziesz konsole wykonane z metalu, takich producentów jak belgijski Kokoon Design czy duński Hubsch Design.

Konsolę możesz ustawić w przedpokoju, gdzie będzie pełnić funkcję podręcznej półki na najpotrzebniejsze rzeczy. Możesz ją również ustawić w salonie. Warto wtedy postawić na niej dekoracyjny wazon, który razem z kwiatami doda wnętrzu stylu.

Konsola daje nie tylko miejsce do przechowywania na górnej półce. Część z naszych konsol wyposażona jest w szafki i szuflady. Korzystając z takiej konsoli, możesz łatwo schować część przedmiotów w przedpokoju. Takimi przedmiotami są na przykład środki czystości do butów lub ściereczki.

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności