Nowy Jork

Fototapety Manhattan

Fototapety Manhattan

Manhattan to najbardziej znana dzielnica Nowego Jorku dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć kilka wzorów fototapet, żeby upamiętnić to cudowne miejsce. W naszej kolekcji znajdziesz fototapety Manhattan, które przedstawiają słynny most na Manhattanie, zarówno w dzień, jak i w nocy. Most jest w cudowny sposób oświetlony, co widać doskonale na wersji nocnej tapety. W tle widać doskonale oświetlony Nowy Jork, z charakterystycznymi wieżowcami. Na niebie możesz zobaczyć wschód słońca. Błękit nieba fototapety Manhattan przenikają delikatne promienie słońca w kolorze czerwonym, co zwiastuje kolejny, słoneczny dzień w tym cudownym mieście.

Fototapety Nowy Jork — niesamowite widoki miasta

Nowy Jork to jedno z najwspanialszych miast świata. Słynie ze statuy wolności i charakterystycznych, żółtych taksówek, które nieustannie kursują po ulicach miasta. Już teraz możesz mieć w domu część tego wspaniałego miejsca. Wybierają fototapety Nowy Jork, stworzysz w swoim domu niepowtarzalny klimat, który będzie Cię zachwycać każdego dnia. Ogromne wieżowce, piękne błękitne niebo i żółte taksówki mogą zdobić ścianę Twojego mieszkania i domu. Wyobraź sobie fototapetę z widokiem na Nowy Jork, którą oświetlają lampy ścienne. Jest piątkowy, wieczór a do Ciebie wpada kilku znajomych, żeby zrelaksować się i dobrze bawić przy lampce wina. W naszej kolekcji znajdziesz takie pozycje jak:

  • Nowy Jork nocą — tajemnicze części miasta
  • Nowojorskie okno — wyjątkowa tapeta, która przedstawia okno z widokiem na Nowy Jork. Już teraz możesz poczuć się jak mieszkaniec tego wspaniałego miasta.
  • NYC Time Zone — to abstrakcyjna wizja zegara, którego tarcza została zamieniona na widok miasta

Oferowane przez nas fototapety Nowy Jork możesz ułożyć zarówno na ścianie, jak i na schodach. Stwórz z nami wyjątkowe wnętrze.

Fototapety Nowy Jork

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze!

Zapisz się do naszego Newslettera

Odbierz kod rabatowy na -30zł na kolejne zakupy w naszym sklepie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii w celach: statystyk, reklamy i polepszania świadczonych usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo warunki opisane w  Polityce Prywatności